Swedbank internetbankā turpmāk ir iespēja noslēgt arī Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu

No maija Swedbank internetbankā ir ieviesta jauna iespēja – noslēgt „Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanas” līgumu. Klientu aptaujas liecina, ka dzīvības apdrošināšanas darījumu jomā cilvēki lielu uzmanību pievērš izmaksu ziņā efektīvākiem un ērtākiem kanāliem.

Jau tagad aptuveni 50–60 % Swedbank dzīvības apdrošināšanu līgumu grozījumu bankas klienti noformē internetbankā. Internets kļūst arvien populārāks arī kā alternatīvs dzīvības apdrošināšanas līgumu noslēgšanas kanāls – jau aptuveni 10% Swedbank dzīvības apdrošināšanas līgumu tiek noslēgti internetbankā.

„Interneta ērtums un ātrums kļūst arvien populārāks ne tikai ikdienas pakalpojumos, bet arī dzīvības apdrošināšanas jomā. Dzīvības apdrošināšanas jomā galvenais kanāls ir filiāles, kur klients saņem padziļinātākas konsultācijas par produktiem un vispiemērotāko risinājumu. Taču internets kā alternatīvs kanāls noteikti kļūs aizvien nozīmīgāks arī dzīvības apdrošināšanā,” saka Reinis Jansons, Swedbank Investīciju produktu daļas vadītājs. „Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana ir rūpes par tuviniekiem. Mājoklis katrā ģimenē ir drošības sajūta, līdz ar to arī būtiski novērst visas iespējamās raizes par to, ne tikai apdrošinot pašu mājokli, bet arī ienākumus kredīta dzēšanai”.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?