“Swedbank apdrošināšana” veiksmīgi uzsākusi darbību Latvijas nedzīvības apdrošināšanas tirgū

Kopš darbībās uzsākšanas Latvijā 2009.gada martā, risku apdrošināšanas sabiedrība Swedbank Varakindlustus AS (turpmāk tekstā – Swedbank Apdrošināšana) pērn Latvijā prēmijas parakstīja vairāk nekā 3,9 miljonu latu apmērā, savukārt peļņa no apdrošināšanas darbības  2009. gadā bija teju 150 000 latu. Spēkā esošo apdrošināšanas līgumu skaits Latvijā pirmā darbības gadā beigās sasniedza jau vairāk nekā 30 000.

“Pagājušajā gadā sasniegtie rezultāti ļauj mums optimistiski raudzīties uz turpmāko darbību un Swedbank Apdrošināšanas attīstību Latvijā,” saka Pēters Kabuns (Peeter Kabbun), Swedbank Apdrošināšanas valdes loceklis Baltijas valstīs. „Arī šogad mēs turpināsim paplašināt mūsu produktu klāstu ar produktiem, kas sniedz klientiem drošības sajūtu, piedāvājot plašāko risku segumu tirgū, kā arī rūpējoties par ātru un taisnīgu zaudējumu atlīdzināšanu.”

Latvijā Swedbank Apdrošināšana piedāvā mājokļa un brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), kā arī ceļojuma apdrošināšanu ar galveno principu – maksimālais iespējamais riska segums un drošība klientam, jo tieši atlīdzība, notiekot negadījumam, ir apdrošināšanas būtība. Swedbank Apdrošināšana prognozē, ka ekonomikas lejupslīdes apstākļos iedzīvotāji arvien vairāk sāk izprast risku seguma nozīmi, un zināšanu līmenis arvien pieaugs.

„Pagājušajā gadā apdrošināšanas tirgū arvien izplatītāki kļuva daļējā riska seguma piedāvājumi. Pašreizējā ekonomiskajā situācijā „taupīšana” uz seguma rēķina kļūst īpaši bīstama – ja ienākumi ir kritušies, bet notiek negadījums, kas nav segts ar polisi, tad pēkšņais izdevums kļūst par lielu problēmu,” stāsta Pēters Kabuns. „Taču praksē redzam, ka sabiedrība kļūst arvien izglītotāka, mūsu klienti arvien vairāk iegādājas polises maksimālam risku segumam. Ja, piemēram, agrāk biežāk iegādājās tikai paša nekustamā īpašuma apdrošināšanu, tad tagad arvien biežāk papildu tiek izvēlēta arī mantas un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana”.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?