Swedbank Apdrošināšana uzsāk piedāvāt ceļojuma apdrošināšanu

No šī gada decembra Swedbank Apdrošināšana saviem klientiem uzsāk piedāvāt arī ceļojuma apdrošināšanu. Lai apdrošināšana sniegtu papildu atbalstu un drošību neparedzētos gadījumos ceļojuma laikā, Swedbank Apdrošināšana piedāvā: medicīnisko, nelaimes gadījumu, bagāžās un ceļojuma pārtraukšanas apdrošināšanu.

Pēters Kabuns (Peeter Kabbun), Swedbank Apdrošināšanas valdes loceklis: “Ceļojuma apdrošināšanas piedāvājumu esam izstrādājuši tādu, lai cilvēkam nevajadzētu uztraukties un domāt – ko apdrošināšana sedz un ko nē. Mēs saviem klientiem piedāvājam par izdevīgu cenu plašāko risku segumu tirgū. Lai justos droši nelaimes gadījumā, visi pamatriski  jau ir iekļauti standarta piedāvājumā”. Turklāt slēpošanas risks ir iekļauts jau standarta apdrošināšanas līgumā, bez papildu samaksas. Pārsvarā nozarē apdrošināšanas noteikumi paredz slēpošanas riska apdrošināšanu par papildus samaksu.

Swedbank Apdrošināšana piedāvā arī jauninājumu Latvijas tirgū – ekstra aizsardzību, kas ir aktuāla īpaši šobrīd, visiem, kuri plāno doties slēpot un vēlas sevi pēc iespējas pasargāt no negatīviem pārsteigumiem. Piemēram, Jūs ierodaties slēpošanas kūrortā, bet trase ir slēgta pēkšņu un neparedzētu laikapstākļu dēļ – arī pret šādu gadījumu ir iespējams apdrošināties. Swedbank Apdrošināšana izmaksās kompensāciju par katru dienu, kad slēpot nebūs iespējams. Tāpat papildus var apdrošināties pret negadījumiem, kas notikuši ārpus oficiālajām un ierobežotajām slēpošanas trasēm. Papildus ekstra aizsardzība noderēs gadījumos, ja vēlaties sevi pasargāt no izdevumiem, ko var radīt, piemēram, personīgā vai nomātā slēpošanas inventāra bojājumi.

Iegādājoties ceļojuma apdrošināšanu Swedbank internetbankā, klients pats var ērti izvēlēties sev piemērotāko apdrošināšanas variantu. Tas nozīmē, ka ikviens var izvēlēties apdrošinātos riskus un summas pēc savām vajadzībām.

Turklāt apdrošināšanas summa attiecas uz katru apdrošināšanas gadījumu atsevišķi. Piemēram, ja ceļojuma bagāža ir apdrošināta uz 500 eiro, un pirmajā ceļojuma dienā sagadīsies, ka tūristam tiek nozagta video kamera 500 eiro vērtībā, bet pēdējā dienā fotoaparāts arī 500 eiro vērtībā – Swedbank Apdrošināšana kompensēs klientam radītos zaudējumus 1000 eiro apmērā.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?