Swedbank Apdrošināšana izmaksā atlīdzības arī par plūdu radītiem zaudējumiem

Pavasari Latvijā arī šogad pavadīja plūdi, radot zaudējumus iedzīvotājiem, kuri dzīvo Latvijas upju krastos. Swedbank Varakindlustus AS (turpmāk tekstā – Swedbank Apdrošināšana) mājokļa apdrošināšana iekļauj arī tādu risku segumu, kas saistīti ar dabas stihijām, tostarp atlīdzinām saviem klientiem plūdu radītos zaudējumus. Šobrīd visi saņemtie klientu iesniegumi ir izvērtēti un klienti saņem atlīdzības. Vidējā atlīdzība par plūdu radītajiem zaudējumiem Swedbank mājokļa apdrošināšanas klientiem ir 4000 LVL.

Lielie pavasara pali nodarījuši zaudējumus mājokļiem – paceļot grīdas pat par vairāk nekā 50 cm, sabojājot pagrabus, vārtu mehānismus, mēbeles, sadzīves tehniku, kā arī deformējot sienas u.c. Plūdu laikā daudziem klientiem nācās mājokli īrēt, jo nokļūt līdz savai dzīvesvietai varēja tikai ar laivu, vai brienot pa ūdeni. Swedbank klienti, kuri savu mājokli bija apdrošinājuši – varēja neuztraukties par izdevumiem, jo arī pagaidu dzīvesvietas īres izmaksas sedza Swedbank apdrošināšana.

Bieži vien klienti izvēlas apdrošināt tikai savu mājokli. Tai pašā laikā lietderīgi ir apdrošināt arī iedzīvi, tādā veidā nodrošinot pilnu īpašuma aizsardzību, lai justos droši arī plūdos. Swedbank iedzīves apdrošināšanu piedāvā bez mantas saraksta – klients pats var izvēlēties apdrošinājuma summu.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?