Seesam Latvia šogad apdrošināšanas atlīdzībās izmaksājusi 2,95 miljonus latu

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „Seesam Latvia” 2010. gada pirmajos sešos mēnešos saviem klientiem atlīdzībās izmaksājusi 2,95 miljonus latu. Šī summa veido 73% no parakstīto prēmiju bruto apjoma minētajā laika posmā, kas ir viens no augstākajiem izmaksu apjomiem Latvijas apdrošināšanas tirgū.

2010. gada pirmajā pusgadā „Seesam Latvia” parakstīto apdrošināšanas prēmiju bruto apjoms sasniedza 4,03 miljonus latu, kas gan ir par 33% mazāk nekā pagājušā gada tajā pašā periodā, taču no 2010. gada sākuma, salīdzinot ar 2009. gada pirmo pusgadu, noslēgto apdrošināšanas līgumu skaits ir pieaudzis par 50% un sasniedzis 55 000. „Seesam Latvia” direktors un valdes loceklis Aigars Freimanis uzskata, ka šāds noslēgto līgumu skaita pieaugums liecina gan par līdzšinējo klientu lojalitāti un vēlmi izmantot aizvien plašāku apdrošināšanas piedāvājumu paketi, gan par ikviena klienta apmierinātību ar „Seesam Latvia” apkalpošanas kvalitāti un atlīdzību politiku, kā arī uzticēšanos uzņēmuma finansiālajai stabilitātei.

Vislielākais apdrošināšanas atlīdzību apjoms – 1,13 miljoni latu – 2010. gada pirmajā pusgadā izmaksāts par veselības apdrošināšanu. Šī summa par 9% pārsniedz minētajā laika periodā bruto parakstītās prēmijas. Sauszemes transporta mantiskajā apdrošināšanā (KASKO) bruto apdrošināšanas atlīdzībās šī gada pirmajos sešos mēnešos izmaksāti 873 000 latu, kas bruto parakstītās prēmijas šajā apdrošināšanas veidā pārsniedz par 45%.

AAS „Seesam Latvia” 2010. gada pirmajā pusgadā strādājusi ar 441 000 latu lielu peļņu. Tā gan ir par 64% mazāka nekā 2009. gada pirmajā pusgadā, taču ir saglabāta pozitīvā bilance, kas joprojām ļauj uzņēmumam investēt izaugsmē.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?