Sampo Life maina uzņēmuma nosaukumu uz Mandatum Life

Kopš šī gada jūlija Sampo Life oficiālais uzņēmuma nosaukums turpmāk būs Mandatum Life Insurance Baltic SE. Uzņēmuma vārda maiņas pamatojums galvenokārt saistīts ar mātes kompānijas biznesa stratēģijas pārņemšanu, ieviešot privāto ieguldījumu pārvaldes pakalpojumus. Arī Baltijas valstīs uzņēmums jau piedāvā individuālus investīciju risinājumus ar dzīvības apdrošināšanas starpniecību un, sākot ar jūlija mēnesi, iesāktais tiks turpināts ar vienu nosaukumu visā grupā – Mandatum Life.

“Mandatum Life ir spēcīgs zīmols Ziemeļvalstu finanšu tirgos, kas pazīstams ar savu nevainojamo reputāciju, teicamiem finanšu rādītājiem un augstu kapitalizāciju. Mēs piedāvājam Mandatum Life investīciju risinājumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā kopš 2008. gada rudens. No šī gada pavasara mēs esam pievienojuši savam pakalpojumu klāstam arī Mandatum Life privāto ieguldījumu pārvaldes risinājumus, tāpēc nākamais loģiskais solis ir izmantot mātes uzņēmuma nosaukumu arī Baltijas valstīs,” skaidro filiāles vadītājs Uldis Mucinieks.

Nosaukuma maiņa neietekmēs ar klientiem noslēgtos līgumus; tie paliks spēkā ar tādiem pašiem noteikumiem kā iepriekš. Uzņēmumu tāpat kā iepriekš Latvijā pārstāvēs Mandatum Life Insurance Baltic SE Latvijas filiāle.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?