“Reputācijas TOP 2010” apdrošināšanas sabiedrībai BTA – pirmā vieta apdrošinātāju vidū

Laikraksta „Diena” un sabiedrisko attiecību aģentūras Nords Porter Novelli veidotajā Latvijas uzņēmumu reputācijas topā „BTA” šogad ieņem 46.vietu un 1. vietu apdrošināšanas sabiedrību vidū.  Salīdzinot ar pagājušo gadu, BTA topā pakāpusies par septiņām vietām, kopvērtējumā iekļūstot topa pirmajā piecdesmitniekā, savukārt salīdzinot ar 2008.gadu – par 21 vietu.

Gints Dandzbergs, BTA valdes priekšsēdētājs: „Esmu gandarīts, ka BTA šajā Latvijas uzņēmumu topā ieņem tik augstu pozīciju. Īpaši prieks par labo novērtējumu no uzņēmēju puses, kuri BTA ierindoja 40.pozīcijā. Klientu apmierinātība ar mūsu savstarpējo sadarbību ir viens no galvenajiem kritērijiem, pēc kura vērtējam savu darbu. Tāpēc jo īpaši patīkami saņemt labu novērtējumu. Tas apliecina, ka strādājam pareizā virzienā, kā arī dod stimulu darboties vēl aktīvāk, piedāvāt vēl labākus un kvalitatīvākus pakalpojumus, meklēt jaunas iespējas un domāt par kopējā Latvijas apdrošināšanas tirgus attīstību.”

Arī iedzīvotāju novērtējums BTA darbībai bija augsts un tāpat kā uzņēmēji, arī iedzīvotāji apdrošināšanas sabiedrībai BTA piešķīra pirmo vietu apdrošināšanas nozares uzņēmumu vidū.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?