Nordicia Apdrošināšana uzsāk KASKO polišu tirdzniecību internetā

Kompānija Nordicia Apdrošināšana pirmā Latvijā piedāvā jaunu apdrošināšanas pakalpojumu — KASKO polises noformēšanu un iegādi internetā. Sākot no 26. maija KASKO polises būs iespējams iegādāties gan kompānijas birojā, gan mājas lapā, kā arī izsaukt palīdzības dienestu un pieteikt atlīdzību negadījuma situācijā 24 stundas diennaktī.

Salīdzinot ar Skandināvu un Rietumeiropas valstīm, kur līdz pat 95% autovadītāju ir noformējuši KASKO polisi, Latvijā šim apdrošināšanas veidam vēl ir ievērojams izaugsmes potenciāls. Kaut arī 32% Latvijas iedzīvotāju par svarīgāko nedzīvības apdrošināšanas veidu uzskata auto brīvprātīgo apdrošināšanu (KASKO), taču tikai 18% auto vadītāji ir iegādājušies KASKO polisi, liecina kompānijas Nordicia Apdrošināšana veiktais pētījums1.

„Izstrādājot KASKO apdrošināšanas piedāvājumu, esam balstījušies uz kompānijas pamatprincipiem: mūsdienīgumu, godīgumu un vienkāršību,” stāsta Nordicia Apdrošināšana filiāles vadītājs Aivars Vilnītis. „Mēs apdrošinām līdz pat 25 gadus vecas automašīnas, maksājam kompensāciju, kamēr auto atrodas remontā pēc negadījuma, tāpat nodrošinām evakuāciju kā Latvijā, tā ārzemēs. Īpaši gribu uzsvērt, ka arī ārzemēs notikušas avārijas gadījumā uzņemamies mašīnas, pasažieru un bagāžas transportēšanu līdz pat Latvijai. Par standarta polises cenu piedāvājam arī daudzas citas „ekstras”, taču svarīgākais jauninājums ir vienkārša un ērta polises iegāde – klientiem nebūs jānorāda automašīnas vērtība, turklāt polisi autovadītājivarēs nopirkt internetā jebkurā diennakts laikā.” skaidro A. Vilnītis.

Nordicia Apdrošināšana veiktā pētījuma rezultāti parāda, ka 49% Latvijas iedzīvotāju kaut reizi mūžā ir saskārušies ar auto negadījumiem. Gandrīz katram desmitajam aptaujātajam mašīna tikusi nozagta, savukārt 29% īpašnieku transportlīdzekļi cietuši avārijā, bet 11% autovadītāju atminējās gadījumus, kad viņu mašīna tikusi apzagta. 42% aptaujas dalībnieku pauduši lielu uzticību apdrošināšanas kompānijām, norādot, ka nelaimes gadījumā grieztos pēc palīdzības tieši pie apdrošinātājiem.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?