If Apdrošināšana turpina strādāt ar stabiliem rezultātiem

Neraugoties uz lielo konkurenci tirgū, If P&C Insurance AS Baltijas valstīs arī 2010.gada trešajā ceturksnī visās Baltijas valstīs strādājusi ar stabiliem rezultātiem. If uzņēmuma Igaunijā un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā konsolidētā peļņa šī gada deviņos mēnešos bija 9 miljoni LVL.

If P&C Insurance AS bruto parakstīto prēmiju apjoms šī gada deviņos mēnešos visās Baltijas valstīs kopumā bija 58,1 miljoni LVL. Šajā pašā laika periodā 2009.gadā bruto parakstīto prēmiju apjoms bija 68,6 miljoni LVL. Apdrošināšanas sabiedrības bruto parakstīto prēmiju apjoms Latvijā šī gada deviņos mēnešos bija 11,7 miljoni latu, savukārt šajā pašā laika periodā gadu iepriekš bruto parakstīto prēmiju apjoms Latvijā bija 14,7 miljoni latu.

Laika posmā no janvāra līdz septembrim, If P&C Insurance AS Baltijas valstīs izmaksāto atlīdzību apjoms bija 33,9 miljoni LVL, bet 2009.gadā šajā pašā laika periodā – 38,1 miljoni LVL. Savukārt If P&C Insurance AS Latvijas filiāles izmaksāto atlīdzību apjoms bija LVL 6,3 miljoni, bet 2009.gadā šajā pašā laika periodā – 8,9 miljoni LVL.

“Patreizējās tendences Baltijas apdrošināšanas tirgū liecina, ka tirgus apjomu lielākais kritums galvenokārt bija saistīts ar cenu samazinājumu. Apdrošināšanas cenu deflācija bija vērojama visos Baltijas tirgos un produktos. If spējis uzrādīt vērā ņemamus finanšu rādītājus, neraugoties uz pieaugošo konkurences cīņu apdrošinātāju un apdrošināšanas starpnieku vidū, kā arī bargo ziemu šī gada sākumā, vētras vasaras mēnešos un ārkārtēju liela apjoma atlīdzību skaita pieaugumu Lietuvas korporatīvajā segmentā. Latvijā uzņēmums visa gada garumā spējis audzēt savu tirgus daļu un pēdējo mēnešu rezultāti liecina, ka arī Igaunijā vērojams If tirgus daļas pieaugums”, informē If P&C Insurance AS vadītājs Andris Morozovs.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?