Iespēja iegādāties lētākas veselības apdrošināšanas polises

Lai arī ekonomiskās krīzes apstākļos darba devējiem būtu nebūtu jāatsakās no veselības apdrošināšanas polišu iegādes saviem darbiniekiem, BTA ir radījusi iespēju iegādāties tās līdz pat 22% lētāk, ja vien apdrošinātās personas neapmeklēs noteiktas medicīnas iestādes, kurās pakalpojumi izmaksā sevišķi dārgi.  

BTA ir sastādījusi to veselības aprūpes un pakalpojumu sniegšanas iestāžu sarakstu, ko varēs apmeklēt šo lētāko polišu īpašnieki, ņemot vērā gan sniegto pakalpojumu spektru un kvalitāti, gan arī ģeogrāfisko izvietojumu, tādējādi faktiski neierobežojot iespēju saņemt kādu no pakalpojumiem, kas ir bijis pieejams iepriekš. Lētāko polišu īpašniekiem netiks atmaksāti izdevumi par ārstniecības pakalpojumiem, kas sniegti citur. Tas savukārt ļaus apdrošinātājam kontrolēt izlietoto līdzekļu daudzumu un limitus, tādējādi dodot iespēju lētākas polises piedāvāt arī nākotnē.  

Savukārt, ja klients vēlas turpināt apmeklēt visas medicīnas iestādes, tai skaitā arī tās, kuras ir ievērojami paaugstinājušas pakalpojumu cenas, tad apdrošināšanas polises ar atlaidi nebūs iespējams saņemt.  

BTA izveidotas medicīnas iestāžu un pakalpojumu sniedzēju saraksts nekādi neierobežo klientu iespējas saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, tas ir vairāk vērsts pret pakalpojumu sniedzējiem, kas ir palielinājuši savas cenas laikā, kad valsts ir ievērojami ierobežojusi savu finansējumu.

draugiem.lv ieteikt draugiem

1 komentārs

  1. Aldis

    Cik maksā veselības apdrošināsanas polise vienam gadam ?

Ir viedoklis?