ERGO saglabā stabilas pozīcijas veselības apdrošināšanas tirgū

„ERGO Latvija dzīvība” AAS, neskatoties uz kritumu veselības apdrošināšanas tirgū Latvijā, pagājušā gadā sasniegusi nozarē vienus no labākajiem rezultātiem. Aizvadītā gada otrajā pusgadā, parakstītās prēmijas veselības apdrošināšanā sasniedza 4 670 220 latus. Kopumā „ERGO Latvija dzīvība” AAS darbības rādītāji 2009.gadā, vērtējami pozitīvi, uzņēmumam pārliecinoši nostabilizējot pozīcijas starp vadošajiem veselības apdrošinātājiem Latvijā.

Aizvadītajā gadā Latvijas veselības apdrošināšanas tirgus kritums nedaudz pārsniedza 20% robežu, bet pēc apdrošināšanas sabiedrības ERGO speciālistu aplēsēm šogad tik liels kritums nav prognozējams.

Deniss Sazonovs, „ERGO Latvija dzīvība” AAS valdes loceklis: „Sākot ar pagājušā gada otro pusgadu ERGO veselības apdrošināšanas segments uzrādīja apjoma pieaugumu un būtisku finanšu rādītāju uzlabojumu, salīdzinot ar kopējo tirgus kritumu veselības apdrošināšanā Latvijā. Tas izdevies pateicoties uzņēmuma sabalansētajai ilgtermiņā izplānotajai risku pārvaldes politikai un pārdomātajai produktu attīstības stratēģijai.”

Pretēji nozares un citu apdrošinātāju izteiktajiem apgalvojumiem presē par viņu veselības apdrošināšanas biznesa kritumu šogad, ERGO prognozē, ka kompānijas veselības apdrošināšanas darbības rādītāji turpinās uzlaboties.

„ERGO Latvija dzīvība” AAS dati par aizvadīto gadu liecina, ka uzņēmuma veselības apdrošināšanu ir izmantojuši vairāk kā 80 000 Latvijas iedzīvotāji. Kopumā pērn sasniegtie rezultāti norāda uz ERGO veselības apdrošināšanas tirgus daļas stabilām pozīcijām.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?