ERGO ievieš ceļojuma apdrošināšanu ar SMS starpniecību

Kā liecina ERGO speciālistu novērojumi, pretēji rūpēm par līdzpaņemtiem personu apliecinošiem dokumentiem un finansu līdzekļiem, dodoties ceļojumā apdrošināšana nereti netiek uztverta kā pašsaprotama lieta un tā tie nopirkta pēdējā brīdī vai aizmirsta vispār.

ERGO ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Baltijā, kas izstrādājusi un sadarbībā ar banku ieviesusi ceļojumu apdrošināšanas iegādi ar SMS starpniecību.

Ingrīda Ķirse, apdrošināšanas sabiedrību Baltijā valdes locekle: „Mēs apzināmies, ka mūsdienās cilvēkam svarīgi ir apdrošināšanu nopirkt viņam izdevīgā laikā un vietā. Tādēļ ERGO ir radījis jaunu iespēju – iegādāties ceļojumu apdrošināšanu ar SMS.

Lai iegādātos jauno ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumu, ir nepieciešams vienīgi mobilais telefons., Turpmāk ceļojumu apdrošināšanu klients var iegādāties neatkarīgi no laika un vietas, pat ja tas nozīmē nosūtīt SMS tieši pirms došanās ceļā – lidostā, uz prāmi, vilcienā vai citur.”

ERGO ceļojumu apdrošināšana ar SMS no šī gada 14.aprīļa ir pieejama visiem Swedbank mobilās bankas klientiem, un pakalpojumu var iegādāties jebkurā vietā, kur tiek nodrošināti GSM mobilie sakari.

Ērika Pennere-Pučko, Swedbank E-kanālu attīstības nodaļas Pārdošanas atbalsta apakšnodaļas vadītāja Baltijas valstīs: „Inovatīvu pakalpojumu attīstība ir viena no Swedbank prioritātēm, tādēļ esmu gandarīta, ka sadarbībā ar ERGO ir izdevies ieviest jaunu, mūsdienu dzīves ritmam atbilstošo maksājumu. Pastāvīgi strādājam, lai pakalpojumu klāsts Swedbank Mobilās bankas klientiem arvien paplašinātos. Tagad vairāk kā 650 000 Swedbank mobilās bankas klientiem ir iespēja iegadāties arī ERGO ceļojumu apdrošināšanu, nosūtot vienu SMS”.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?