ERGO apdrošinātāju grupas peļņa pirmajā pusgadā – 6,5 miljoni eiro

ERGO apdrošinātāju grupas uzņēmumu Baltijā peļņa pirmajā pusgadā, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, palielinājusies par 5,4%, sasniedzot 6,5 miljoni eiro. Savukārt bruto parakstītās prēmijas sastāda 73,8 miljoni eiro, no kurām lielāko daļu jeb aptuveni 2/3 sastāda nedzīvības apdrošināšanas prēmijas.

ERGO sabiedrības Baltijas valstīs ar tirgus daļu 12% pirmajā pusgadā ierindojas trešajā vietā pēc „Codan” grupas un „Sampo” (IF) grupas apdrošināšanas sabiedrībām. ERGO grupas uzņēmumos Baltijā vislielāko daļu no nedzīvības apdrošināšanā parakstītajām prēmijām pirmajā pusgadā veido KASKO un OCTA apdrošināšana veidi, sastādot 32.4 milj.eiro.

Atlīdzībās pirmā pusgada laikā ERGO apdrošināšanas grupas uzņēmumi Baltijā izmaksājuši 58.3 milj.eiro.

Kestutis Bagdonavičius(Kestutis Bagdonavičius), ERGO sabiedrību Baltijas valstīs valdes priekšsēdētājs: „Reaģējot uz tirgus un pieprasījuma izmaiņām, kā arī kopumā sarežģīto ekonomisko situāciju, pirmajā pusgadā ERGO Baltijas tirgū mērķtiecīgi vadījās pēc pārdomātas riska parakstīšanas stratēģijas, veica izdevumu optimizāciju, kā arī tirgū ieviesa vairākus jaunus apdrošināšanas produktus. Tādā veidā esam spējuši ne vien saglabāt stabilas pozīcijas starp vadošajiem dzīvības un nedzīvības apdrošinātājiem Baltijā, bet arī palielināt peļņu.”

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?