BTA pilnveidos ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumu

BTA pilnveidos ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumu, kā arī nodrošinās visiem saviem ceļojumu apdrošināšanas klientiem zaudējumu kompensācijas saņemšanu saistībā ar sarežģījumiem ceļojuma laikā Īslandes vulkāna darbības rezultātā.

Rūpīgi izvērtējot ar vairāku valstu gaisa telpas slēgšanu saistītās problēmas Īslandes vulkāna izvirduma dēļ un ņemot vērā, ka šiem cilvēkiem nav bijis nekādu iespēju sevi no šīm problēmām pasargāt, BTA nodrošina visiem saviem klientiem diennakts konsultācijas par iespējām atrisināt ar lidojumu kavēšanu vai atcelšanu saistītās problēmas, kā arī reālu palīdzību zaudējumu kompensācijas jautājumos.

Tiem klientiem, kuriem ir apdrošināti lidojumu aizkavēšanas vai atcelšanas riski, BTA nodrošinās zaudējumu kompensāciju par vulkāna darbības rezultātā veiktajiem papildus izdevumiem. Līdz ar to aicinām cietušos pieteikt atlīdzības, iesniedzot neplānoto izdevumu apliecinošus dokumentus, kas tiks ņemti vērā, lemjot par izmaksājamās kompensācijas apmēru.

Pēc BTA aprēķiniem, ar avio reisu piespiedu atlikšanu vai pārcelšanu sākot no 14.aprīļa pēcpusdienas saskārušies jau daudzi BTA klienti. Lai gan uz šodienu BTA ir saņēmusi vien 2 atlīdzību pieteikumus no cietušajiem, saņemto klientu zvanu un konsultāciju skaits pa telefonu mērāms simtos.

Turklāt, reaģējot uz lielo klientu interesi un klientiem pārliecinoties par dabas katastrofu riska iestāšanās reālo iespēju arī mūsu platuma grādos, BTA no 1.maija papildina ceļojumu apdrošināšanas segumu, paredzot iespēju apdrošināties arī pret zaudējumiem, ko ceļojuma laikā var nodarīt dabas katastrofas un stihijas. Līdz šim Latvijas apdrošināšanas sabiedrības šo iespēju nebija iekļāvušas savās ceļojuma apdrošināšanas programmās.

„Esam pārliecināti, ka, saskaroties ar dabas stihiju izraisītām neērtībām personīgi, šis jaunievedums BTA ceļojumu apdrošināšanas polisēs gūs klientu ievērojamu atsaucību un būs tikpat populārs, kā iespēja apdrošināties pret pases nozaudēšanu vai zādzību, bagāžas nozaudēšanu, bojāšanu vai aizkavēšanos, avio reisu kavēšanos vai atcelšanu un citiem riskiem, kas saistīti ar ceļošanu,” komentē BTA Marketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore Ilva Priedniece.

Ceļojumu apdrošināšana ir viens no populārākajiem apdrošināšanas veidiem BTA pakalpojumu klāstā un BTA tirgus daļa šajā apdrošināšanas veidā 2009.gadā pārsniedza 36%, kas ir labākais rādītājs Latvijas apdrošināšanas sabiedrību vidū. Arī bruto atlīdzībās šajā veidā BTA ir izmaksājusi lielāko naudas summu – gandrīz 300 tūkstošus latu. BTA ceļojumu apdrošināšanu ērti un ātri var iegādāties gan plašajā filiāļu tīklā visā Latvijā, gan pa Klientu atbalsta dienesta tālruni. Īpaši ērti un izdevīgi iegādāties BTA ceļojumu apdrošināšanu ir internetā, kur tā maksā par 15% lētāk, nekā filiālēs.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?