BTA piedāvā risinājumu, ja radušās problēmas ar mājokļa atslēgām

BTA papildinājusi savu Īpašuma apdrošināšanas piedāvājumu ar risku „Atslēgu serviss”, kas atlīdzinās ar durvju atvēršanu, slēdzenes remontu un nomaiņu saistītās izmaksas.

Daudzi no mums kaut reizi ir saskārušies ar situāciju, kad netiekam paši savās mājās, kā rezultātā nākas pat uzlauzt durvis un, protams, segt radušos izdevumus. Pēc BTA pētījuma, 67% klientu atzina, ka viņiem kaut reizi ir nācies uzlauzt sava dzīvokļa durvis un izdevumi bijuši robežās no 50 līdz 260 latiem.

Arī līdz šim BTA Īpašuma apdrošināšanas polise paredzēja tādu zaudējumu kompensāciju, kas radušies saistībā ar atslēgu problēmām, taču parasti šie zaudējumi ir bijuši pašriska ietvaros, tādēļ lielākoties tos segt nācās klientam pašam. Jauno pakalpojumu iespējams iegādāties kā papildu risku pie Īpašuma apdrošināšanas polises.

BTA ir vienkāršojusi atlīdzības pieteikšanu – šajā gadījumā nebūs jāiesniedz rakstisks iesniegums par negadījumu, pietiks ar zvanu jebkurā diennakts laikā uz BTA Klientu atbalsta dienestu, kas, noskaidrojot mājokļa adresi, negadījumu reģistrēs. Tāpat BTA palīdzēs klientam noorganizēt atslēgu meistara ierašanos, piedāvājot kāda atslēgu servisa pakalpojumus, ar kuru izveidota sadarbība. Izmantojot BTA ieteikto servisu pakalpojumus, klientam būs jāapmaksā vien summa, kas pārsniedz apdrošināšanas limita apmēru. Ja remontdarbus organizēs klients pats, apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta, pamatojoties uz maksājuma dokumentiem (čeki, stingrās uzskaites kvītis), kuros norādīta informācija par saņemtajiem atslēgu servisa pakalpojumiem un maksājuma apmērs.

Ilva Priedniece, BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore: „Šāda veida papildinājumu Īpašuma apdrošināšanā ieviesām pēc klientu ierosinājuma. Īpaši to novērtēs gados vecāki cilvēki un ģimenes ar maziem bērniem, kam visai bieži gadās pazaudēt atslēgas vai „aizcirst durvis” ar automātisko aizslēgšanās mehānismu. Šobrīd piedāvājam izvēlēties vienu no trim apdrošinājuma summām: 100, 200 un 300 latu apmērā, un šis papildinājums Īpašuma apdrošināšanas ņēmējam izmaksās līdz 8 latiem gadā. Apdrošināšanas limitu iesakām izvēlēties atkarībā no durvju un slēdzenes vērtības, kā arī slēdzenes sarežģītības pakāpes.”

draugiem.lv ieteikt draugiem

1 komentārs

  1. Excellent goods from you, man. I have be aware your stuff prior to and you’re just extremely magnificent. I actually like what you’ve received right here, certainly like what you’re saying and the way in which wherein you assert it. You are making it enjoyable and you still care for to stay it smart. I can’t wait to learn far more from you. This is actually a great web site.
    Nicefiller http://www.nicefiller.com

Ir viedoklis?