BTA atzīts par mīlētāko zīmolu apdrošināšanas nozarē

Saskaņā ar reklāmas aģentūras “DDB Latvija”, biznesa žurnāla “Kapitāls” un tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras “TNS Latvia” kopīgi veikto pētījumu par mīlētākajiem zīmoliem Latvijā, BTA ir ierindojusies godpilnajā pirmajā vietā apdrošināšanas sektorā un piektajā vietā – finanšu sektorā, apsteidzot teju visas Latvijas bankas.

Jau sesto gadu noskaidroti 50 mīlētākie zīmoli, apkopojot tos “Mīlētāko zīmolu topā”. Šogad pētījumā aplūkoti 622 Latvijā sastopami zīmoli, kas tika vērtēti četrās tēla kategorijās – unikalitāte, kvalitāte, izdevīgums un asociēšana. Topa veidotāji norāda, ka šogad klienti ir kļuvuši kritiskāki un tikai katrs piektais zīmols (23%) ir spējis noturēt kvalitātes priekšstatu.

Ilva Priedniece, BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore: „Mūsu uzņēmuma vietu šajā topā uztveram kā atzinību kolektīva darbam šajā sarežģītajā un saspringtajā laikā, kad notiek sīva cīņa konkurentu starpā par katru klientu, un gan zīmola atpazīstamība, gan iedzīvotāju uzticība tam ir priekšnoteikums uzvarai šajā cīņā. Esam strādājuši un turpinām strādāt, lai BTA zīmols cilvēkiem saistītos ar klientu vajadzībām atbilstošiem apdrošināšanas pakalpojumiem, augstu apkalpošanas kvalitāti un ieinteresētu, draudzīgu komunikāciju. Viennozīmīgi ir arī tas, ka darbu pie šādu asociāciju radīšanas un nostiprināšanas turpināsim, tādu pienākumu uzliek arī šī topa rezultāts.”

Ilva Pudule, TNS Latvia lielo klientu direktore: „Augstāko pozīciju apdrošinātāju vidū BTA ir sasniegusi ar būtisku atrāvumu no citiem apdrošinātājiem, turklāt BTA mīlētāju īpatsvars ir audzis. BTA panākumu pamatā varētu būt tās pēdējā gada laikā izvērstā diferencēto un īpaši segmentēto piedāvājumu komunikācija, kas patērētājiem likusi domāt, ka BTA katrs var atrast sev piemērotāko apdrošināšanas produktu.”

BTA šā gada pavasarī ierindojās pirmajā vietā apdrošināšanas uzņēmumu vidū arī laikraksta „Diena” un sabiedrisko attiecību aģentūras Nords Porter Novelli veidotajā Latvijas uzņēmumu reputācijas topā.

draugiem.lv ieteikt draugiem

1 komentārs

  1. Hi there, You have done an incredible job.

    I’ll definitely digg it and individually recommend to
    my friends. I am confident they’ll be benefited from this website.

Ir viedoklis?