BTA atzīts par mīlētāko zīmolu apdrošināšanas nozarē

Saskaņā ar reklāmas aģentūras “DDB Latvija”, biznesa žurnāla “Kapitāls” un tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras “TNS Latvia” kopīgi veikto pētījumu par mīlētākajiem zīmoliem Latvijā, BTA ir ierindojusies godpilnajā pirmajā vietā apdrošināšanas sektorā un piektajā vietā – finanšu sektorā, apsteidzot teju visas Latvijas bankas.

Jau sesto gadu noskaidroti 50 mīlētākie zīmoli, apkopojot tos “Mīlētāko zīmolu topā”. Šogad pētījumā aplūkoti 622 Latvijā sastopami zīmoli, kas tika vērtēti četrās tēla kategorijās – unikalitāte, kvalitāte, izdevīgums un asociēšana. Topa veidotāji norāda, ka šogad klienti ir kļuvuši kritiskāki un tikai katrs piektais zīmols (23%) ir spējis noturēt kvalitātes priekšstatu.

Ilva Priedniece, BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore: „Mūsu uzņēmuma vietu šajā topā uztveram kā atzinību kolektīva darbam šajā sarežģītajā un saspringtajā laikā, kad notiek sīva cīņa konkurentu starpā par katru klientu, un gan zīmola atpazīstamība, gan iedzīvotāju uzticība tam ir priekšnoteikums uzvarai šajā cīņā. Esam strādājuši un turpinām strādāt, lai BTA zīmols cilvēkiem saistītos ar klientu vajadzībām atbilstošiem apdrošināšanas pakalpojumiem, augstu apkalpošanas kvalitāti un ieinteresētu, draudzīgu komunikāciju. Viennozīmīgi ir arī tas, ka darbu pie šādu asociāciju radīšanas un nostiprināšanas turpināsim, tādu pienākumu uzliek arī šī topa rezultāts.”

Ilva Pudule, TNS Latvia lielo klientu direktore: „Augstāko pozīciju apdrošinātāju vidū BTA ir sasniegusi ar būtisku atrāvumu no citiem apdrošinātājiem, turklāt BTA mīlētāju īpatsvars ir audzis. BTA panākumu pamatā varētu būt tās pēdējā gada laikā izvērstā diferencēto un īpaši segmentēto piedāvājumu komunikācija, kas patērētājiem likusi domāt, ka BTA katrs var atrast sev piemērotāko apdrošināšanas produktu.”

BTA šā gada pavasarī ierindojās pirmajā vietā apdrošināšanas uzņēmumu vidū arī laikraksta „Diena” un sabiedrisko attiecību aģentūras Nords Porter Novelli veidotajā Latvijas uzņēmumu reputācijas topā.

draugiem.lv ieteikt draugiem

9 komentāri

 1. Hi there, You have done an incredible job.

  I’ll definitely digg it and individually recommend to
  my friends. I am confident they’ll be benefited from this website.

 2. As Indore is well set throughout the River Narmada Valley in the western a part in the state.
  But using the soaring rental values it seems that purchasing flats in Bangalore has developed into
  a distant dream. There is going to be certain houses that fall in your price
  range and several which might be too expensive.

 3. It may also require heavy capital and may depend heavily on cash flow.

  Still others are employed in specialized areas including resort management or assist government agencies with the redevelopment of industrial sites or reclamation of land.
  Perhaps, you’ll find 1000s of dollars in savings that exist on every transaction being definitely worth the commitment you have to put in.

 4. In case you could have any difficulties with the product, you could call the buyer products or services provider and have them if
  you will find any problems they might report occurring on the
  product. Until now renewable energy sector is a yield dragger for exchange traded energy funds.
  Trading is quite comparable to playing an expert sport or competing within the Olympics.

 5. The shape from the house will look like a flower using the the greater
  part than it being underground. 1) In-fill drilling directed at
  enabling additional resources to get changed into reserves;
  . Back to self building your dream home, try and execute a lot in the work yourself.

 6. Hello, always i used to check website posts here early in the morning,
  since i like to find out more and more.

 7. Ich handelte mir allerdings bei dieser Reise einige missbilligende Bemerkungen und Blicke taetowierte brueste anderer Freundinnen ein.

 8. diese anfängliche lust, dass du mal fremd gehst, über den frust das das nicht leicht ist, über die ersten gedanken eines liebhabers und was das für unsere beziehung bedeuten wird…

Ir viedoklis?