BTA atzīts par mīlētāko zīmolu apdrošināšanas nozarē

Saskaņā ar reklāmas aģentūras “DDB Latvija”, biznesa žurnāla “Kapitāls” un tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras “TNS Latvia” kopīgi veikto pētījumu par mīlētākajiem zīmoliem Latvijā, BTA ir ierindojusies godpilnajā pirmajā vietā apdrošināšanas sektorā un piektajā vietā – finanšu sektorā, apsteidzot teju visas Latvijas bankas.

Jau sesto gadu noskaidroti 50 mīlētākie zīmoli, apkopojot tos “Mīlētāko zīmolu topā”. Šogad pētījumā aplūkoti 622 Latvijā sastopami zīmoli, kas tika vērtēti četrās tēla kategorijās – unikalitāte, kvalitāte, izdevīgums un asociēšana. Topa veidotāji norāda, ka šogad klienti ir kļuvuši kritiskāki un tikai katrs piektais zīmols (23%) ir spējis noturēt kvalitātes priekšstatu.

Ilva Priedniece, BTA Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore: „Mūsu uzņēmuma vietu šajā topā uztveram kā atzinību kolektīva darbam šajā sarežģītajā un saspringtajā laikā, kad notiek sīva cīņa konkurentu starpā par katru klientu, un gan zīmola atpazīstamība, gan iedzīvotāju uzticība tam ir priekšnoteikums uzvarai šajā cīņā. Esam strādājuši un turpinām strādāt, lai BTA zīmols cilvēkiem saistītos ar klientu vajadzībām atbilstošiem apdrošināšanas pakalpojumiem, augstu apkalpošanas kvalitāti un ieinteresētu, draudzīgu komunikāciju. Viennozīmīgi ir arī tas, ka darbu pie šādu asociāciju radīšanas un nostiprināšanas turpināsim, tādu pienākumu uzliek arī šī topa rezultāts.”

Ilva Pudule, TNS Latvia lielo klientu direktore: „Augstāko pozīciju apdrošinātāju vidū BTA ir sasniegusi ar būtisku atrāvumu no citiem apdrošinātājiem, turklāt BTA mīlētāju īpatsvars ir audzis. BTA panākumu pamatā varētu būt tās pēdējā gada laikā izvērstā diferencēto un īpaši segmentēto piedāvājumu komunikācija, kas patērētājiem likusi domāt, ka BTA katrs var atrast sev piemērotāko apdrošināšanas produktu.”

BTA šā gada pavasarī ierindojās pirmajā vietā apdrošināšanas uzņēmumu vidū arī laikraksta „Diena” un sabiedrisko attiecību aģentūras Nords Porter Novelli veidotajā Latvijas uzņēmumu reputācijas topā.

draugiem.lv ieteikt draugiem

59 komentāri

  1. 昨也是日本队继2006年与2009年经典赛预赛之后,历年与韩国队在东京巨蛋4度交手吞下的第3败,东京巨蛋成了日本队的伤心地。
    亚洲城娱乐88 http://imgur.com/XSL2pjk

  2. 予約商品7 1頃 入荷予定 送料無料 ナイキ NIKE レディース WMNS AIR MAX 97 スニーカー エアマックス 97 レザー メンズ 312461-091 ブラック ゴールド [7 1 新入荷][ 正規 ]★★【J】【P2】

  3. [SOLD OUT]送料無料 ティンバーランド Timberland アイコン ロールトップ ICON ROLL TOP ヌバック メンズ 6237R ウィート [ 正規 あす楽 ]【P2】

  4. HUF ハフ 半袖 Tシャツ TEE [ 3カラー ] CLASSIC H POCKET T-SHIRT メンズ ティーシャツ 新作 [ 正規 あす楽 ]【P2】

  5. [SOLD OUT]送料無料 ドクターマーチン Dr.Martens スミス 4ホール シューズ SMITHS 4 EYE SHOE レザー メンズ レディース R16056001 ブラック ユニセックス [ 正規 あす楽 ]【P2】

  6. “銆愯秴楂橀涓嬪彇銈娿偟銉笺儞銈广€戜笉瑕併伀銇仯銇熴偒銉°儵銈掕秴楂橀涓嬪彇銈娿亜銇熴仐銇俱仚锛併偒銉°儵灏傞杸搴椼仾銈夈仹銇伄瀹夊績涓嬪彇渚℃牸銇с仚锛?.銆€銈兗銉堛伀鍟嗗搧銈掑叆銈屻倠闅涖€併€岃秴楂橀涓嬪彇銈娿偟銉笺儞銈广伄銇婄敵銇楄炯銇裤€嶃伄銆屻仚銈嬨€嶃伀銉併偋銉冦偗銈掑叆銈屻仸銇忋仩銇曘亜銆傗€汇€岃卜銇勭墿銈偞銇亜銈屻倠銆嶃伄銇欍亹涓娿仹銇欙紒2.銆€銇旀敞鏂囩⒑瑾嶅緦銇€屽彈浠樼エ銆€鍏笺€€瀹呴厤璨峰彇鐢宠炯鐢ㄧ礄銆嶃倰鏈汉鍙楀彇闄愬畾閮典究銇с亰閫併倞銇勩仧銇椼伨銇欍€傘仈鏈汉纰鸿獚銇仧銈併€佸彈鍙栥伄闅涖伅韬垎瑷笺亴蹇呰銇仾銈娿伨銇欍€?.銆€銆屽彈浠樼エ銆€鍏笺€€瀹呴厤璨峰彇鐢宠炯鐢ㄧ礄銆嶃伀蹇呰浜嬮爡銈掋仈瑷樺叆銇勩仧銇犮亶銆佽闈伀韬垎瑷笺伄銈炽償銉笺倰璨笺倞銆佷笅鍙栥倞鍝併仺涓€绶掋伀銇婇€併倞銇忋仩銇曘亜銆?.銆€锛戯綖锛掓棩寰屻伀涓嬪彇銈婁尽鏍笺倰宸仐寮曘亜銇熷晢鍝佷唬閲戙伄銇旈€g怠銈掋亜銇熴仐銇俱仚銆傘仈涓嶆槑銇偣銇€併儠銉兗銉€銈ゃ儰銉€€銇俱仹銇旈€g怠銇忋仩銇曘亜銆傘€愬弬鑰冧笅鍙栦笂闄愪尽鏍笺€戞绋悕涓嬪彇渚℃牸EOS KISS X521400鍐咵OS 50D26750鍐咵OS 60D37450鍐嗏€汇倐銇°倣銈撲笂瑷樹互澶栥伄姗熺ó銇с倐涓嬪彇銈娿亜銇熴仐銇俱仚銆傝┏銇椼亸銇亰鍟忋亜鍚堛倧銇涖亸銇犮仌銇勩€備笂瑷樺弬鑰冧笅鍙栦笂闄愪尽鏍笺伅銆佸父銇鍕曘仐銇︺亜銇俱仚銇仹銆佷笂闄愪尽鏍笺亴涓嬨亴銈嬪牬鍚堛亴銇斻仏銇勩伨銇欍€傘亗銈夈亱銇樸倎銇斾簡鎵裤亸銇犮仌銇勩伨銇涖€傘€€33

  7. Bernd schaute mich der Seite strafend und ich hielt meine Hand einen Augenblick still.Passend zu den rotkarierten Strümpfen suchte sie mir einen roten Strapsgürtel heraus, ging zu einer der Umkleidekabinen, schaute mich und sagte: Kommen sie, probieren sie doch einfach mal , ob es ihnen passt.

Ir viedoklis?