BTA – godīgākā apdrošināšanas kompānija Latvijā

2008.gada nogalē veiktajā Latvijas iedzīvotāju socioloģiskajā aptaujā, ko veica LETA Ekonomisko pētījumu institūts sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS, mūsu uzņēmums ir atzīts par visgodīgāko apdrošināšanas kompāniju Latvijā (pozitīva attieksme pret klientu, izpilda savas saistības u.c.).

Šādi mūs ir novērtējuši 20% no aptaujāto iedzīvotāju kopskaita. Mūsu pārākumu atzina turpat vai visi iedzīvotāju segmenti, iedalot pēc visdažādākajiem parametriem – dzimuma, nodarbošanās, vecuma, izglītības līmeņa, tautības, pilsonības, dzīves vietas utml.

Tas ir lielisks papildinājums mūsu panākumiem – tirgus līdera statusa sasniegšanai un noturēšanai, kā arī precīzi atbilst mūsu uzņēmuma misijai un kvalitātes politikai.

Sakām lielu paldies visiem, it īpaši mūsu klientiem par uzticību un atzinīgo novērtējumu! Tas dod papildu spēku un vēlmi strādāt vēl apzinīgāk un pašaizliedzīgāk, lai attaisnotu šo statusu un sniegtu patiešām augstvērtīgu apdrošināšanas aizsardzību un profesionālu servisu.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?