BAN pastiprina valdes sastāvu ar pieredzējušu apdrošināšanas ekspertu

Šī gada 11.novembrī Baltijas Apdrošināšanas Nama valdi papildinājis zinošs eksperts ar 14 gadu pieredzi apdrošināšanas jomā – Uģis Ieviņš. Vienlaicīgi viņš ir arī kompānijas Apdrošināšanas departamenta direktors. Pirms tam U.Ieviņš bija apdrošināšanas sabiedrības Balta privātpersonu īpašuma apdrošināšanas produkta vadītājs.

U.Ieviņš dažādos amatos apdrošināšanas jomā strādā kopš 1995. gada, kad uzsāka darbu apdrošināšanas sabiedrībā Balta. Baltijas Apdrošināšanas Nama jaunais valdes loceklis ir ieguvis tehnisko zinātņu maģistra grādu Rīgas Tehniskajā universitātē, papildinājis zināšanas dažādos kursos gan Latvijā, gan ārpus tās.

Baltijas Apdrošināšanas Nama valdē ir arī valdes priekšsēdētājs Aleksejs Pečerica un apdrošināšanas sabiedrības galvenā grāmatvede Nataļja Jefimova. Baltijas Apdrošināšanas Nama padomē darbu turpina tās priekšsēdētājs Ēriks Teilāns un padomes locekļi Indreks Kazela (Indrek Kasela), Lauri Kustā Eime (Lauri Kustaa Äimä) un Dmitrijs Osipovs. Jāpiezīmē, ka E.Teilānam pieder 51,01% Baltijas Apdrošināšanas Nama īpašnieka – BAN Holdinga kapitāla daļu. Otrs apdrošināšanas sabiedrības līdzīpašnieks ir finanšu pasaulē atzīta un augsti novērtēta ieguldījumu sabiedrība Amber Trust II S.C.A.

draugiem.lv ieteikt draugiem

1 komentārs

Ir viedoklis?