Baltijas Apdrošināšanas Nams ievieš risinājumu koplietošanas telpu apdrošināšanai

Lai labāk pasargātu daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju intereses, Baltijas Apdrošināšanas Nams būtiski pilnveidojis īpašuma apdrošināšanas polises, ieviešot vairākus jaunus papildu pakalpojumus. Viens no jaunumiem – daudzdzīvokļu nama koplietošanas telpu apdrošināšana, nama iedzīvotājiem pasargājot sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem, ja negadījumā cieš koplietošanas telpas vai nama konstruktīvie elementi.

Turpmāk koplietošanas telpu apdrošināšana tiks iekļauta ikviena daudzdzīvokļu nama iemītnieka Baltijas Apdrošināšanas Namā iegādātās īpašuma apdrošināšanas polises standarta segumā bez papildu maksas. Notiekot negadījumam, koplietošanas telpām nodarītie zaudējumi tiks atlīdzināti tādā proporcijā, cik liels dzīvoklis ir attiecībā pret visu ēku.

Tas nozīmē, ka, notiekot negadījumam ja daudzdzīvokļu namā notiek negadījums, piemēram, ugunsgrēks, dzīvokļa īpašnieks līdztekus atlīdzībai par sava īpašuma apdrošināšanu saņems arī atlīdzību negadījumā cietušo koplietošanas telpu vai mājas konstruktīvo elementu atjaunošanai.

„Mūsu pieredze liecina, ka vairumā gadījumu, notiekot lielākam apdrošināšanas gadījumam, daudzdzīvokļu mājās cieš ne tikai atsevišķi dzīvokļi, bet arī koplietošanas telpas, inženierkomunikāciju tīkli, nama konstruktīvie elementi (jumts, kāpņutelpa, lifts), kas pēc negadījuma ir jāatjauno ļoti operatīvi. Nereti nama apsaimniekotājs nav parūpējies par šo koplietošanas telpu apdrošināšanu, tāpēc iedzīvotājiem nākas pašiem uzņemties papildu tēriņus, lai savestu namu kārtībā. Krīzes apstākļos tas nebūt nav viegli, tāpēc mūsu piedāvājums ir optimāls risinājums, kā pasargāt savu kopīpašumu,” atzīmēja Baltijas Apdrošināšanas Nama valdes loceklis Uģis Ieviņš.

Otrs jaunums Baltijas Apdrošināšanas Nama nekustamā īpašuma polisē ir kompensācija par cita mājokļa īri, kamēr pēc apdrošināšanas gadījuma tiek remontēts cietušais dzīvoklis vai māja. Šis piedāvājums attiecas uz gadījumiem, kad remontam tiek pakļauti vismaz 50% no apdrošinātā objekta platības. Maksimālā summa ir Ls 300 mēnesī, termiņš – līdz 6 mēnešiem, kas ir pietiekami, lai pēc negadījuma savestu kārtībā jebkuru īpašumu.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?