Baltijas Apdrošināšanas Namam jauns pakalpojums – autopalīdzība uz ceļa

Baltijas Apdrošināšanas Nams autoīpašniekiem uzsācis piedāvāt jaunu pakalpojumu brīvprātīgās transportlīdzekļa KASKO apdrošināšanas ietvaros – autopalīdzību uz ceļa. Turpmāk ikvienam KASKO polises īpašniekam bez papildu piemaksas būs pieejama kvalificēta un operatīva palīdzība gan Latvijā, gan arī pārējās 26 Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Jaunais pakalpojums ietver diennakts palīdzības tālruni, izbraukuma tehnisko palīdzību, autoevakuāciju, kā arī nepieciešamības gadījumā – spēkrata aizvietošanu. Jāpiezīmē, ka Baltijas Apdrošināšanas Nama KASKO autopalīdzība pieejama ne tikai, ja noticis ceļu satiksmes negadījums, bet arī, ja uz ceļa gadījusies lielāka vai mazāka tehniska rakstura ķibele – nepieciešams nomainīt pārdurtu riteni, auksta laika vai citu iemeslu dēļ auto nav iespējams piestartēt, negaidīti izbeigusies degviela vai arī konstatēts kāds cits defekts.

„Ieviešot autopalīdzības pakalpojumu, Baltijas Apdrošināšanas Nama mērķis ir gādāt gan par klientu komfortu, gan arī par taustāmiem ieguvumiem. Piemēram, mūsu KASKO polises cenā jau vairākus gadus ir ietverta transportlīdzekļa vadītāja un tā blakussēdētāja nelaimes gadījumu apdrošināšana, ko nepiedāvā citi konkurenti. Klienti apmierinātības pētījumi liecina, ka mūsu KASKO polises jau pašlaik tiek vērtētas ļoti augstu, taču arvien sīvāka konkurence transporta apdrošināšanā rosina gādāt par pakalpojuma satura pilnveidošanu ,” atzīmēja Baltijas Apdrošināšanas Nama Apdrošināšanas departamenta direktors Uģis Ieviņš.

Visiem KASKO polišu īpašniekiem autopalīdzības pakalpojuma ietvaros 24 stundas diennaktī ir pieejams palīdzības tālrunis – 67080440. Zvanot pa šo numuru, ir pieejamas konsultācijas, gan kā rīkoties pēc ceļu satiksmes gadījuma un aizpildīt saskaņoto paziņojumu, gan arī praktiski padomi, kā risināt dažādas problēmsituācijas uz ceļa.

Savukārt palīdzība uz ceļa ietver kvalificēta speciālista ierašanos un bojājuma novēršanu pēc satiksmes negadījuma vai transportlīdzekļa tehnisku bojājumu gadījumā, defektu diagnosticēšanu un nelielu remontu, ko iespējams veikt turpat uz ceļa.

Ja automašīnu nav iespējams saremontēt uz ceļa vai tai ir bojājumi, kuru dēļ nav iespējams piedalīties ceļu satiksmē, tiek nodrošināta auto evakuācija uz tuvāko autoservisu (garantijas gadījumā – autorizēto dīlera servisu). Nereti tehniskus bojājumus nav iespējams novērst nekavējoties, tāpēc autopalīdzības pakalpojums ietver arī auto aizvietošanu – klientam iespējams izmantot nomātu auto, kamēr paša spēkrats ir remontā. Termiņš – līdz divām diennaktīm.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?