BALTA saņem divas ietekmīgā izdevuma Euromoney godalgas

AAS „Balta” ietekmīgā finanšu izdevuma Euromoney ikgadējā aptaujā ir atzīta par Latvijas Gada apdrošinātāju divās nominācijās. AAS „Balta” saņēmusi aptaujas dalībnieku augstāko novērtējumu par izcilu sniegumu atlīdzību procesa nodrošināšanā, kā arī par atbilstošāko apdrošināšanas pakalpojumu kvalitātes un cenas attiecību. Pavisam Euromoney Gada apdrošinātāja nominācijai Latvijā tika pieteiktas 16 apdrošināšanas sabiedrības.

Kā liecina šomēnes publiskotie Euromoney pētījuma rezultāti par apdrošināšanas nozari Latvijā, AAS „BALTA” ir saņēmusi galvenās godalgas nominācijās „Gada apdrošinātājs – izdevīgākā cena” (Best Insurer for Price) un „Gada apdrošinātājs atlīdzību process” (Best Insurer – Claims Resolution). Lai noteiktu ietekmīgākos spēlētājus apdrošināšanas biznesā, izdevums aptaujāja vairāk nekā 400 kompāniju vadītājus, finanšu direktorus un vadošos risku vadības speciālistus vairāk nekā 60 pasaules valstīs. Pētījuma gaitā apdrošināšanas kompānijas tika vērtētas četrās kategorijās – pakalpojumu cena, produktu klāsts, atlīdzību nodrošināšana un produktu inovācijas.

„Esam gandarīti par aptaujas dalībnieku augsto novērtējumu ”Balta” darbam. Klientu un nozares ekspertu atzinība ir īpaši nozīmīga ekonomisko satricinājumu laikā, kad klienti kļūst arvien prasīgāki pret pakalpojumu sniedzējiem,” uzsver AAS „Balta” valdes priekšsēdētāja Tāra Nīvseja (Tara Kneafsey). Pēc viņas teiktā augsts novērtējums divās klientiem tik būtiskās kategorijās ir arī novērtējums „Balta” pārdomātajai ilgtermiņa klientu stratēģijai un RSA grupas investīcijām uzņēmumā kā vietējā tirgus līderī. ”Šādu apliecinājumu ir īpaši patīkami saņemt šobrīd, kad Latvijas apdrošināšanas tirgū varētu būt gaidāma liela viļņošanās,” norāda T. Nīvseja.

Pērn „Balta” kā viena no pirmajiem apdrošinātājiem ieviesa plašāko apdrošināšanas atlīdzību veidu pieteikšanu pa tālruni. Šim mērķim īpaši izveidotais tālruņa numurs 675  333 75 šomēnes nosvinēja viena gada jubileju.

Euromoney jau otro gadu veic starptautisku pētījumu par apdrošināšanas nozari (The Insurance Survey). Pētījums tika veikts laikā no 2008. gada 27. oktobra līdz 19. decembrim.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?