BALTA atver pirmo franšīzes aģentūru

Apdrošināšanas kompānija “BALTA” ir atvērusi pirmo apdrošināšanas aģentūru, kura darbojas uz franšīzes pamatprincipiem, paplašinot “BALTA” apdrošināšanas tīklu Latvijā līdz 61 pārdošanas punktam.

Jaunā apdrošināšanas aģentūra būs pilnībā patstāvīgs uzņēmums, kurš darbosies ar AAS „BALTA” zīmolu, izmantojot kompānijas plašo pieredzi un zināšanas apdrošināšanas jomā, lai nodrošinātu vienotiem standartiem atbilstošus apdrošināšanas pakalpojumus.

„Franšīzes aģentūras atvēršana ļaus AAS „BALTA” esošajiem un potenciālajiem klientiem, atrodoties Pārdaugavas pusē, saņemt pilnvērtīgu apdrošināšanas servisu ikviena uzņēmuma un privātpersonas individuālajām vēlmēm un finansiālajām iespējām, kuru sniegs AAS „Balta” franšīzes aģentūras „Tavs Sargeņģelis” profesionālais un pieredzējušais personāls,” ar gandarījumu stāsta aģentūras „Tavs Sargeņģelis” vadītājs Juris Vītoliņš.

Latvijā apdrošināšanas sabiedrībai “BALTA” ir viens no lielākajiem pakalpojumu izplatīšanas tīkliem, kas piedāvā pilnu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, sākot no standarta OCTA un īpašuma apdrošināšanas privātpersonām un beidzot ar sarežģītiem risinājumiem starptautiskiem brokeru tīkliem un korporatīviem klientiem, kas strādā tādās industrijās kā kuģniecība, mežkopība, starptautiskās misijas u. tml.

„Neraugoties uz ekonomiski sarežģīto situāciju, pateicoties mūsu un RSA grupas ilgtermiņa stratēģijai, apdrošināšanas kompānijai „BALTA” ir izdevies krīzes laikā saglabāt spēcīgu finansiālo stabilitāti, vadošās pozīcijas apdrošināšanas tirgū un spert pirmo soli jauna biznesa kanāla attīstībā, kas ļaus nostiprināt „Balta” vadošās pozīcijas sīvās konkurences apstākļos”, stāsta AAS „BALTA” valdes loceklis Aivars Vilnītis.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?