Apvieno If Baltijas filiāles vienā uzņēmumā

If P&C Insurance Holding AB, Sampo Group filiāle, apvieno savas filiāles, kas darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā vienā juridiskā Baltijas valstu uzņēmumā. Reorganizācija vienkāršos un stiprinās Baltijas riska apdrošināšanas darbības Baltijā un uzlabos efektivitāti.

If Latvija AAS, AS If Eesti Kindlustus, kas darbojas Igaunijā, un UAB If Draudimas, kas darbojas Lietuvā tiks apvienoti vienā uzņēmumā ar galveno biroju Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Pirms apvienošanas Lietuvas If Draudimas tiks pārveidots par publisku akciju sabiedrību.

Pēc apvienošanās riska apdrošināšanas darbības Lietuvā un Latvijā tiks veiktas ar jaunā uzņēmuma pārstāvniecību biroju palīdzību, kuram nosaukums tiks dots saskaņā ar If P&C Insurance AS.

Reorganizācijai nebūs nekādas ietekmes uz spēkā esošajiem apdrošināšanas līgumiem un klientiem nebūs jāveic nekādas papildu darbības.

“Mēs veicam strukturālas izmaiņas ar mērķi iegūt konkurētspējīgas priekšrocības rentabilitātē, kā arī biroja darba birokrātijas samazināšanā, lai veltītu vairāk uzmanības visiem mūsu Baltijas klientiem sniegto pakalpojumu efektivitātei,” sacīja Timo P. Vuorinen, If P&C Insurance Ltd. Baltijas un Krievijas vadītājs.

Darbības tiks veiktas ar nosacījumu, ja tiks saņemtas nepieciešamās oficiālās atļaujas no Baltijas valstu amatpersonām. Ir plānots pabeigt procesus 2009. gada pirmajā ceturksnī.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?