Apdrošināšanas kompānija Seesam pabeigusi apvienošanās procesu Baltijā

Somijas lielākajā finanšu grupā “OP-Pohjola Group” ietilpstošie Seesam  nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir apvienojušies, izveidojot vienotu uzņēmumu “Seesam Insurance AS”, kas turpmāk darbosies Baltijas valstīs.

Pēc apvienošanās “Seesam  Insurance AS” Latvijas filiāle ir pārņēmusi visas apdrošināšanas akciju sabiedrības “Seesam Latvia” tiesības un saistības, turpinot uzņēmuma darbību un nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu tāpat kā līdz šim.

Apvienojot Seesam Igaunijas, Latvijas un Lietuvas apdrošināšanas uzņēmumu resursus, pieredzi, kapitālu un rezerves, tiks nodrošināta kompānijas augstāka konkurētspēja Baltijas valstu apdrošināšanas tirgū, lai daudz mērķtiecīgāk investētu uzņēmuma attīstībā un klientu apkalpošanas servisa un kvalitātes izaugsmē.

Apvienošanās rezultātā “Seesam Insurance AS” ir kļuvis par nozīmīgu apdrošināšanas tirgus spēlētāju Baltijas valstu mērogā. Uzņēmuma plānotais kopējais bruto prēmiju apgrozījums 2011. gadā sasniegs 50 miljonus eiro. “Seesam Insurance AS” tiek nodarbināti vairāk nekā 350 darbinieki, kas nodrošina klientu apkalpošanas servisu 32 klientu apkalpošanas centros Igaunijas, Latvijas, un Lietuvas lielākajās pilsētās.

Seesam apdrošināšanas pakalpojumus Baltijas valstīs sāka sniegt 1991. gadā, kad Somijas “Pohjola Group Plc.” un ASV apdrošināšanas koncerns “American International Group Inc.” nodibināja Seesam  nedzīvības apdrošināšanas akciju sabiedrību Igaunijā. 1993. gadā tika izveidos uzņēmums Latvijā, bet 1998. gadā – Lietuvā.

“Seesam Insurance AS” vienīgais akcionārs ir Somijas lielākajā  finanšu grupā “OP-Pohjola” ietilpstošā nedzīvības apdrošināšanas kompānija “Pohjola Insurance Company Ltd.”, kas ar vairāk nekā 120 gadu darbības pieredzi ir ne tikai vecākā, bet arī lielākā un stabilākā apdrošināšanas kompānija Somijā. Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard & Poor’s” ir piešķīrusi “Pohjola Insurance Company Ltd.” drošības reitingu A+, kas ir viens no augstākajiem starp Ziemeļeiropā strādājošajām apdrošināšanas kompānijām.
Eiropas Banku uzraudzības iestāde (European Banking Authority), apkopojot 2011. gada jūlijā veiktā banku stresa testa rezultātus, starp 90 citām banku grupām Eiropā “OP-Pohjola” grupu novērtēja kā devīto noturīgāko pret hipotētiski nelabvēlīgu scenāriju gadījumiem.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?