Apdrošināšanas kompānija „Gjensidige Baltic” iegādājusies „Nordicia”

Apdrošināšanas kompānija Gjensidige Baltic, kas pieder norvēģu akcionāriem, 17.novembrī ir parakstījusi līgumu par Zviedrijā reģistrētās apdrošināšanas kompānijas Länsförsäkringar International 100% akciju iegādi.  Tās filiāles darbojas Latvijā un Lietuvā zem Nordicia vārda. Lēmums par uzņēmuma Länsförsäkringar International akciju iegādi tika pieņemts jau 2009.gada jūnijā, kad tika parakstīts nodomu protokols, bet bija nepieciešams laiks visu nepieciešamo atļauju saņemšanai, lai darījums varētu tikt pabeigts.

Länsförsäkringar International zem Nordicia vārda Latvijā un Lietuvā darbojas kopš 2007.gada, sniedzot nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumus.

Gjensidige Baltic Latvijas nedzīvības apdrošināšanas tirgū darbojas jau 15 gadus, un kompānijas pozīcijas kļūst aizvien stabilākas. Kompānijas filiāles darbojas arī Lietuvā un Igaunijā. 2009.gada deviņos mēnešos Gjensidige parakstīto prēmiju apjoms sasniedza 36,2 miljonus latu, nodrošinot kompānijai stabilu otro vietu un 21% tirgus daļu Latvijas nedzīvības apdrošināšanas tirgū. Gjensidige ir vienīgā nedzīvības apdrošināšanas kompānija, kuras parakstīto prēmiju apjoms, salīdzinot ar 2008.gadu, nav samazinājies, kas ir nopietns kompānijas stabilitātes, kā arī uzticamības rādītājs.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?