Apdrošināšana


list-tick OCTA apdrošināšana

OCTA ir sauszemes transporta īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas ir obligāta visiem transporta veidiem, kuri ir ceļu satiksmes dalībnieki. Latvijā. OCTA polise būtiski atvieglo auto vadītāja stāvokli situācijā, kad viņa vainas dēļ ceļu satiksmes negadījuma rezultātā radušies bojājumi citas personas īpašumam vai veselībai.

list-tickKASKO apdrošināšana

KASKO ir brīvprātīga sauszemes transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sevī ietver plašu riska spektru. Apdrošinašana sedz zaudējumus, kas radušies transportlīdzekļa bojājuma, laupīšanas vai zādzības gadījumā. Atšķirībā no OCTA, KASKO apdrošināšana nav obligāta.

list-tick Īpašuma apdrošināšana

Īpašuma apdrošināšana ir viens no populārākajiem apdrošināšanas veidiem. Ikviens vēlas sevi pasargāt pret ugunsgrēkā zaudētu kustamo vai nekustamo īpašumu, ko šai gadījumā var kompensēt īpašuma apdrošināšanas polise.

list-tick Ceļojumu apdrošināšana

Dodoties ārzemju ceļojumā – atpūtas vai darba braucienos, ceļojumu apdrošināšana var lieti noderēt. Galvenais polises iegādes mērķis, atrodoties ārvalstīs, ir saņemt nepieciešamo medicīnisko palīdzību bez papildus izdevumiem.

list-tick Veselības apdrošināšana

Veselība ir viena no svarīgākajām dzīves vērtībām. Daudzi no mums ir saskārušies ar slimībām un jutuši to sekas ikdienas dzīvē, arī uz finanšu izdevumiem. Veselības apdrošināšana ir viens no populārākajiem riska apdrošināšanas veidiem, kas apdrošināto personu pasargā no neparedzētiem izdevumiem par saņemto medicīnas palīdzību un aprūpi.