AAS “Seesam Latvia” ievieš veselības e-kartes

Veselības E-Karte ir bezkontakta viedkarte ar integrētu mikrokontrolieri un atmiņu, kas sevī satur visu informāciju par apdrošināto personu un tās veselības apdrošināšanas programmu. Šādu mūsdienīgu tehnoloģiju pielietojuma mērķis ir padarīt veselības apdrošināšanas polises apstrādi līgumorganizācijās daudz ātrāku un precīzāku.

Izmantojot šo karti, apdrošinātā persona ietaupīs laiku – kompensācijas aprēķins notiks dažu sekunžu laikā. Ārsts visu savu laiku un uzmanību varēs veltīt tieši apdrošinātai personai, jo atskaišu noformēšanu tagad uzņemsies tehnoloģija!

E-karšu ieviešana ir AAS „Seesam Latvia” un SIA „Blue Bridge Technologies” kopprojekts. Šobrīd elektronisko polišu apstrādes sistēma ir jau ieviesta tādās bieži apmeklētās vietās kā Veselības Centrs 4, Dziedniecība, klīnika VIA UNA, Valeo, Latvijas-Amerikas Acu Centrs, u.c. Sistēma aktīvi pilnveidojas un attīstās, un tuvākajā nākotnē tai tiks pieslēgtas vairākas veselības aprūpes un rehablitācijas iestādes.

Salīdzinot ar šobrīd tirgū esošajām veselības kartēm Seesam Latvia e-karte satur čipu, kas ir iebūvēts kartē un no ārpuses nav redzams (uz e-kartes pie kartes nr. ir norādīts “e-karte”). Karti ārstniecības iestādē ir jānovieto uz termināļa un speciāli ārstniecības iestādēm izstrādāta programma Smart Medical nolasa informāciju no e-kartes. Ārsts programmā izvēlas pakalpojumu, izdrukā čeku, un pakalpojums ar summu nosūtās uz Seesam Latvia. Šai programmai Smart Medical viens no lieliem plusiem ir cenrāža saskaņošana elektroniski.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?