AAS “BALTA” – uzslavētākais apdrošinātājs Latvijā

Visu marta mēnesi Labsserviss.lv projekta ietvaros norisinājās kampaņa „Uzslavē labu servisu!”, kuras laikā uzņēmumi un visa sabiedrība tika aicināti pievērst lielāku uzmanību klientu apkalpošanas kultūrai Latvijā, uzslavējot labu apkalpošanu, un 9. aprīlī tika paziņoti kampaņas laikā uzslavētākie uzņēmumi desmit dažādās nozarēs. „BALTA” ir vienīgais apdrošinātājs, kas iekļuvis uzslavētāko uzņēmumu vidū un finanšu nozarē „BALTA” atrodas līdzās „Swedbank” un „Parex banka”.

Nozarēs, kurās uzņēmumi saņēma līdzvērtīgu uzslavu skaitu, atzinība par augstu klientu apkalpošanas kultūru izteikta vairākiem uzņēmumiem. Uzslavētākie uzņēmumi saņēma diplomus un īpašas uzlīmes „Klienti mūs uzslavē 2010”, kuras darbiniekiem un sabiedrībai arī turpmāk atgādinās, ka klients ir uzņēmuma lielākā vērtība un prioritāte.

Šogad kampaņā piedalījās 67 uzņēmumi un iestādes, aptverot gandrīz tūkstoš apkalpošanas vietas visā Latvijā. Uzņēmumu aktivitāte liecina, ka tie apzinās klientu attiecību un klienta viedokļa nozīmi, jo tieši personiskā, emocionālā saikne ar klientu palīdz būt pārākiem par konkurentiem.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?