AAS “BALTA” atzīta par godīgāko apdrošinātāju

2009. gada novembrī ziņu aģentūras LETA un sabiedriskās domas pētījumu aģentūras SKDS veiktajā socioloģiskajā aptaujā AAS „BALTA” ir ieguvusi augstāko novērtējumu starp Latvijas apdrošināšanas kompānijām un atzīta par godīgāko apdrošinātāju.

Socioloģiskā aptauja ar mērķi noskaidrot, kuras no apdrošināšanas kompānijām iedzīvotāji uzskata par godīgām un korektām savā attieksmē pret klientu, tiek veikta jau deviņus gadus. „BALTA” astoņas reizes ir spējusi izcīnīt godīgākās kompānijas nosaukumu, tikai 2008. gadā ierindojoties otrajā vietā.

2009. gada aptaujas rezultāti parāda, ka AAS „BALTA” kā visgodīgāko no apdrošinātājiem novērtē 25 procenti aptaujāto, kas ir par sešiem procentiem vairāk nekā 2008. gadā. Interesanti, ka visaugstāko novērtējumu AAS „BALTA” saņēma tieši no privātajā sektorā strādājošajiem. Īpaši atzinīgi par AAS „BALTA” darbību izteikušies iedzīvotāji no reģioniem – it īpaši vidzemnieki.

„Mēs jūtamies patiesi pagodināti, saņemot augsto mūsu kompānijas darba novērtējumu iedzīvotāju skatījumā. Ekonomiskās situācijas ietekmē, ir aktualizējušies arī apdrošināšanas krāpšanas gadījumi, kas saistīti ar inscenētām automašīnu zādzībām, kā arī ar nekustamā īpašuma ļaunprātīgām dedzināšanām ar mērķi saņemt apdrošināšanas atlīdzību. Atklājot cilvēku vēlmi ļaunprātīgi izmantot apdrošināšanas kompānijas personīgo finansiālo problēmu risināšanā, ir redzami gadījumi, kad apdrošinātājs atsakās izmaksāt nepamatoti pieprasīto atlīdzību. Par spīti pieaugošiem krāpšanas gadījumiem, 2009.gadā „BALTA” izmaksāja saviem klientiem 26,3 milj. LVL atlīdzībās, kas ir lielākā izmaksāto atlīdzību summa Latvijas apdrošināšanas tirgū. Mums ir svarīgi sniegt atbalstu saviem klientiem, lai negadījumu situācijā tie varētu turpināt savu ierasto dzīvi, izjūtot pēc iespējas mazākus satricinājumus, īpaši šajos grūtajos laikos”, atzīst AAS „BALTA” valdes priekšsēdētāja Tāra Nīvseja.

Ziņu aģentūra LETA unpētījumu aģentūra SKDS ik gadu veic socioloģisko aptauju, lai noskaidrotu godīgāko apdrošināšanas kompāniju iedzīvotāju vērtējumā. Savu atzinumu par apdrošināšanas kompāniju korekto un godīgo attieksmi pret klientiem snieguši 1000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 74 gadiem.

draugiem.lv ieteikt draugiem

Ir viedoklis?